Филтри -

Камиони FELDBINDER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FELDBINDER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-11 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
58.730 € PLN 268.900 PLN
Камион-цистерна
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kajew
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се