Камиони FAW од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FAW од Украина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер FAW J6P 6х4
20
ВИДЕО
78.330 € UAH USD 2.309.000 UAH ≈ 84.480 US$
Камион кипер
Носивост 18960 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=20.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 375 кс
Украина, Київ
нови камион со рамна платформа FAW
6
24.390 € UAH USD 718.900 UAH ≈ 26.300 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 4000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=5.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража 500 км Сила 143 кс
Украина, Кривий Ріг
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови камион кипер FAW FAW J6P
3
ВИДЕО
85.760 € UAH USD 2.528.000 UAH ≈ 92.500 US$
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел FAW J6P
Година 01/2020 Километража 500 км Сила 390 кс
Украина, Кривий Ріг
нови камион кипер FAW J6P 8х4
19
ВИДЕО
88.820 € UAH USD 2.618.000 UAH ≈ 95.790 US$
Камион кипер
Носивост 23640 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 390 кс
Украина, Київ
нови камион со рамна платформа FAW Tiger V
6
23.200 € UAH USD 683.900 UAH ≈ 25.020 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 4615 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Житомир
нови камион кипер FAW FAW J6P
6
73.920 € UAH USD 2.179.000 UAH ≈ 79.730 US$
Камион кипер
Носивост 18960 кг Евро Euro 5
Година 2019 Километража Сила 375 кс
Украина, Житомир
нови камион со рамна платформа FAW Tiger V
4
25.580 € UAH USD 753.900 UAH ≈ 27.590 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 4690 кг Евро Euro 5
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Київ
нови камион фургон FAW Tiger V
6
29.380 € UAH USD 865.900 UAH ≈ 31.680 US$
Камион фургон
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=24 м³
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Київ
нови камион кипер FAW J6P 8x4 (CA3310)
4
83.050 € UAH USD 2.448.000 UAH ≈ 89.570 US$
Камион кипер
Носивост 23640 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 390 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
нови камион кипер FAW J6P 6x4 (CA3250)
4
73.920 € UAH USD 2.179.000 UAH ≈ 79.730 US$
Камион кипер
Носивост 18960 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=20.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 375 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
нови камион фургон FAW Tiger V Промтоварний фургон
6
26.190 € UAH USD 771.900 UAH ≈ 28.240 US$
Камион фургон
Носивост 4690 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
нови камион со церада FAW Tiger V Борт-тент
5
24.020 € UAH USD 707.900 UAH ≈ 25.900 US$
Камион со церада
Носивост 4690 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
нови камион со рамна платформа FAW Tiger V Борт
4
22.860 € UAH USD 673.900 UAH ≈ 24.660 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 4690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се