Филтри -

Камиони FAUN

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони FAUN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Носивост 60000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 1989 Километража 11641 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 1989 Километража 15773 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 1989 Километража 16472 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 15750 кг
Година 1989 Километража Сила
Јужна Африка, Rcb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се