Камиони FASSI

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FASSI: 1 оглас
€ 4.500 ≈ US$ 5.307
Камион со рамна платформа
Година 2002-06 Километража 100000 км Сила
Белгија, Meer
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0