Филтри -

Камиони Ebro

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони Ebro

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 155000 км Сила
Шпанија, Burgos

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 658674 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
57.490 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 18.52 м³
Година Километража 300 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
41.790 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 14.94 м³
Година Километража 300 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 269026 км Сила
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
33.730 € GBP 28.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2016-11 Километража 329523 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
371 US$ EUR ≈ 342,30 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 02/2013 Километража 50000 км Сила
Кина, Jiaxing city, Zhejiang province
Контактирајте го продавачот
44.850 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 489174 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 310565 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
30.550 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 234614 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Камион кипер
Носивост 3500 кг
Година 06/1997 Километража 3915 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.650 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2016-03 Километража 1267583 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
27.150 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 226959 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2011-04 Километража 1561224 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 198000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 12410 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 375769 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Камион кипер
Година 2006 Километража 450000 км Сила
Франција, Brie-Comte-Robert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи