Филтри -

Камиони ERF

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони ERF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.770 € GBP 4.950 GBP
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 1996-07 Километража 176333 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.530 € GBP 10.750 GBP
Камион работилница
Евро Euro 3
Година 1992-11 Километража 211821 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.530 € GBP 10.750 GBP
Камион работилница
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 213556 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.266 € GBP 7.950 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 876895 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.200 € GBP 8.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 933419 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
камион фургон ERF ECX 2005 BREAKING FOR SPARES за делови камион фургон ERF ECX 2005 BREAKING FOR SPARES за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
камион-ладилник ERF ECM 2004/2003 BREAKING FOR SPARES за делови камион-ладилник ERF ECM 2004/2003 BREAKING FOR SPARES за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се