Филтри -

Камиони EPOKE

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони EPOKE: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа EPOKE Sirius II SW3501 4m3 Zoutstrooier Salzstreuer
10
4.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2010-06-15 Километража 10000 км Сила
Холандија, Rheden
камион со рамна платформа EPOKE S2400 HS Hydro Zoutstrooier N+D
11
1.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010-06-15 Километража 35000 км Сила
Холандија, Rheden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се