Камиони EBRO од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони EBRO: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа EBRO  M 100.3
5
6.000 € USD ≈ 6.471 US$
Камион со рамна платформа
Година 1980 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион кипер EBRO  L80
11
6.000 € USD ≈ 6.471 US$
Камион кипер
Година 10/1988 Километража Сила 80 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион-шасија EBRO  D350
6
преговара
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1979 Километража 300000 км Сила 70 кс
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
камион со рамна платформа EBRO  L60 за делови
3
преговара
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион фургон EBRO  TRADE 2.0 за делови
3
преговара
Камион фургон
Година 1986 Километража Сила 55 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се