Филтри -

Камиони Doosan

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Doosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016 Километража 7820 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Autoline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се