Филтри -

Камиони Dongfeng од Украина

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони Dongfeng од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони од Украина"

камион фургон Scania R480 + приколка фургон
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 900000 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 22000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 10300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер IVECO Eurocargo ML 180 самосвал с 3-х сторонней разрузкой нови камион кипер IVECO Eurocargo ML 180 самосвал с 3-х сторонней разрузкой
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 11500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9E5 66.41 нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9E5 66.41
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
88.500 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 5656 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 5 Зафатнина 32.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 10690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 1700 км Сила
Украина, Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Носивост 19900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 17600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Украина, Uman
камион кипер MAZ 651628-521-005 8x4
1
Контактирајте го продавачот
43.900 US$ EUR ≈ 40.310 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
145.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2023 Километража 5 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
43.900 US$ EUR ≈ 40.310 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи