Филтри -

Камиони Dongfeng од Кина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони Dongfeng од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.411 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Wulumuqi Shi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.490 €
Воен камион
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.690 €
Воен камион
Носивост 13800 кг
Година 02/2019 Километража 8000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.690 €
Камион кипер
Година 02/2018 Километража 2000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 2000 км Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 15000 л
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 17.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се