Филтри -

Камиони Dongfeng

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони Dongfeng

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
Dongfeng
20 ч.
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.660 €
Камион кипер
Година 02/2018 Километража 2000 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
91.000 US$ EUR ≈ 84.910 €
Камион кипер
Носивост 20800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 97.980 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 23000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.82 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
111.500 US$ EUR ≈ 104.000 €
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 8000 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 6040 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.060 €
Воен камион
Година 02/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 15000 л
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
нови камион кипер Dongfeng AVTR-SM22 нови камион кипер Dongfeng AVTR-SM22 нови камион кипер Dongfeng AVTR-SM22
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
камион кипер Dongfeng DFL3251A
1
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.990 €
Камион кипер
Носивост 24860 кг Зафатнина 17 м³
Година 03/2011 Километража 200000 км Сила
Перу, Piura
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010-06-15 Километража 19731 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 17.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
камион-автобус Dongfeng GTK6760 камион-автобус Dongfeng GTK6760 камион-автобус Dongfeng GTK6760
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-автобус
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-автобус
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.460 €
Воен камион
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.660 €
Воен камион
Носивост 13800 кг
Година 02/2019 Километража 8000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се