Филтри -

Камиони Dodge

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони Dodge

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01 Километража 241866 км Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Воен камион
Година 06/1942 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.920 €
Камион-шасија
Година 2011 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.660 €
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража Сила
Мексико, Chihuahua

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 344000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4460 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.92 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05 Километража 960747 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 465000 км Сила
Франција, Fessenheim
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион за шлепување
Носивост 3490 кг
Година 01/2003 Километража 631037 км Сила
Шпанија, Tordera
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1216134 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 916260 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2022 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1350 кг
Година 2009 Километража 128150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 3.76 м³
Година 2018-03 Километража Сила
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5090 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 288530 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 736458 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1334000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29730 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32922 м³
Година 2015-12-18 Километража 667000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1250000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7250 кг Евро Euro 6
Година 2015-05 Километража Сила
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Камион кипер
Носивост 7960 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 204000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
88.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22675 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 220860 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Полска, Sicienko
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи