Филтри -

Камиони Daimler

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони Daimler

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 162500 км Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион кипер
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 229707 км Сила
Холандија, LA Breda
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се