Филтри -

Камиони Daewoo од Украина

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Daewoo од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15130 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2024 Километража 1000 км Сила
Украина, Проліски

Other makes in the section "Камиони од Украина"

камион за превоз на зрна GAZ 3507 камион за превоз на зрна GAZ 3507 камион за превоз на зрна GAZ 3507
3
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.383 €
Камион за превоз на зрна
Година 1992 Километража 50000 км Сила
Украина, Зарічне
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион со рамна платформа Hyundai HD78 нови камион со рамна платформа Hyundai HD78
2
Контактирајте го продавачот
52.650 US$ EUR ≈ 48.550 €
Камион со рамна платформа
Носивост 4895 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.62 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
камион кипер MAZ 651628-521-005 8x4
1
Контактирајте го продавачот
45.800 US$ EUR ≈ 42.240 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер MAZ 6501C5 6х4
1
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 36.700 €
Камион кипер
Година 2022 Километража 37100 км Сила
Украина, Kyiv
камион за превоз на зрна GAZ 3307 камион за превоз на зрна GAZ 3307
2
Контактирајте го продавачот
1.200 US$ EUR ≈ 1.107 €
Камион за превоз на зрна
Година 1992 Километража Сила
Украина, Lyman
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Камион кипер
Година 2018 Километража 223000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
106.800 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 30.98 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
47.750 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2467 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.79 м³ Суспензија со пружина
Година 05/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
92.500 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 42.56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 500 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
175.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 115.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
265.300 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 15890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
164.400 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23.33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2024 Километража 2300 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
155.900 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 25530 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
119.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2023 Километража 498 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
149.500 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
98.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 40.08 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
137.700 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
94.250 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 114.58 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 399000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
92.840 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7384 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.81 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
208.000 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
94.500 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 123.22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
78.000 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 8500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 133026 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
57.500 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 4225 кг Евро Euro 6 Зафатнина 68.29 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Озерце
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се