Филтри -

Камиони Daewoo

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони Daewoo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € CZK 379.000 CZK
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 397000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион кипер Daewoo Novus SE 340 K4DEF
1
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Зафатнина 12.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 10 км Сила
Белгија, Wingene
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер Daewoo K6DVF - 6x4
1
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 28510 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 10 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 229504 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 229504 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Украина, Проліски
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се