Филтри -

Камиони DOOSAN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони DOOSAN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 29.220 €
Камион кипер
Година 05/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер DOOSAN DX 140LC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се