Камиони DONGFENG од Русија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони DONGFENG од Русија: 5 огласа
€ 55.180 ≈ US$ 64.419
Камион за шлепување
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2012 Километража Сила 132 кс
Русија, Хабаровск
€ 13.380 ≈ US$ 15.622
Камион кипер
Носивост 19150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 167635 км Сила 340 кс
Русија, г.Москва
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 66.210 ≈ US$ 77.303
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.3 м³
Година 2018 Километража Сила 340 кс
Русија, Московская обл.,г. Котельники
€ 18.480 ≈ US$ 21.581
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 134856 км Сила 330 кс
Русија, г.Москва
€ 19.860 ≈ US$ 23.191
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража Сила 330 кс
Русија, г.Москва
Омилени : 0 Споредба : 0