Филтри -

Камиони DONGFENG од Кина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DONGFENG од Кина: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна DONGFENG DONGFENG Truck камион-цистерна DONGFENG DONGFENG Truck камион-цистерна DONGFENG DONGFENG Truck
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.380 €
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 32.870 €
Камион кипер
Носивост 13800 кг
Година 02/2021 Километража Сила 190 кс
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон DONGFENG Cargo truck камион фургон DONGFENG Cargo truck
2
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.352 €
Камион фургон
Година 2016 Километража 80000 км Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
нови камион кипер DONGFENG нови камион кипер DONGFENG нови камион кипер DONGFENG
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 09/2019 Километража 1500 км Сила 190 кс
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 15000 л
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 05/2016 Километража 20000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2019 Километража 3000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.300 €
Воен камион
Носивост 13800 кг
Година 02/2019 Километража 8000 км Сила 190 кс
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.919 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража 27000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.649 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.240 €
Камион кипер
Зафатнина 10 м³
Година 2018 Километража 2400 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.919 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража 40000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се