Филтри -

Камиони DONGFENG

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DONGFENG: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DONGFENG Cargo truck
2
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.092 €
Камион фургон
Година 2016 Километража 80000 км Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
нови камион кипер DONGFENG
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2021 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна DONGFENG
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина
камион-цистерна DONGFENG Water tanker truck
16
Контактирајте го продавачот
8.271 €
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража Сила 230 кс
Кина, Hefei, Anhui
камион со рамна платформа DONGFENG DFM DFSK Dongfeng Mini Truck K02 Pick-Up
13
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010-06-15 Километража 19731 км Сила
Холандија, Rheden
камион-цистерна DONGFENG  watering sprinkler
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 15000 л
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион-цистерна DONGFENG 12
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 05/2016 Километража 20000 км Сила
Кина, Shanghai
нови камион-шасија DONGFENG DFA 1090
7
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 27.110 €
Камион-шасија
Носивост 5435 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 156 кс
Украина, Киев
нови камион кипер DONGFENG DFH 3330
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 68.410 €
Камион кипер
Носивост 20800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 340 кс
Украина, Київ
нови камион кипер DONGFENG DFH 3440 (8x4)
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
92.000 US$ EUR ≈ 76.760 €
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 380 кс
Украина, Киев
нови камион за превоз на зрна DONGFENG DFH 3330 (6x4)
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 71.750 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 23000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.82 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 340 кс
Украина, Киев
камион за транспорт на гориво DONGFENG Tank Truck 6 Tons
7
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 7.509 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража 27000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
камион за транспорт на гориво DONGFENG Tank Truck
5
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.343 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
камион-цистерна DONGFENG Tanker Truck
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 8000 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина
нови камион-ладилник DONGFENG CLW5040XLC5
8
Контактирајте го продавачот
19.600 US$ EUR ≈ 16.350 €
Камион-ладилник
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се