Филтри -

Камиони DODGE

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DODGE: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1982 Километража 45000 км Сила 110 кс
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1984-12-06 Километража 333632 км Сила 300 кс
Шпанија, Lorca (Murcia)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 241866 км Сила 355 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01 Километража 241866 км Сила 355 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1979 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се