Филтри -

Камиони DIECI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DIECI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа DIECI  ROTO  60.16 / 4x4x4 / max 6,000kg - 15,7m + basket
34
61.500 € USD ≈ 69.350 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 6000 кг
Година Километража 5000 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
возило со дигалка со корпа DIECI  ROTO  60.16 / 4x4x4 / max 6,000kg - 15,7m + basket
34
61.500 € USD ≈ 69.350 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 6000 кг
Година Километража 5000 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се