Филтри -

Камиони DFSK од Европа

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DFSK: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер DFSK Cityhopper 3-Z Kipper 100% elektrisch Mini Truck
7
3.900 € USD ≈ 4.418 US$
Камион кипер
Година 2014-06-15 Километража Сила
Холандија, Rheden
камион кипер DFSK LOADHOPPER
20
аукција аукција
Камион кипер
Година 2013 Километража 47943 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа DFSK v21 pickup airco 55x op voorraad unused ongebruikt
5
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK v21 open laadbak airco unused ongebruikt
9
4.500 € USD ≈ 5.098 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 16 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 DUBCAB OPENLAADBAK AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
10
4.500 € USD ≈ 5.098 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 17 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион кипер DFSK Cityhopper 3-Z. Kipper Dubbelcabine Elektrisch
15
4.900 € USD ≈ 5.551 US$
Камион кипер
Година 2014-08-15 Километража 13522 км Сила
Холандија, Rheden
камион со рамна платформа DFSK V21 OPEN LAADBAK AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
9
4.500 € USD ≈ 5.098 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 20 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 DUBCAB OPENLAADBAK AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
10
4.500 € USD ≈ 5.098 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 9 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 CHASCAB AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
9
3.250 € USD ≈ 3.682 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 17 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 4X4 CHASCAB AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
10
5.500 € USD ≈ 6.231 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 11 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 CHAS CAB AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
9
3.250 € USD ≈ 3.682 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 25 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 Chas Cab Unused Airco Ongebruikt
9
3.250 € USD ≈ 3.682 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 29 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 4 x 4 open laadbak unused airco ongebruikt
10
5.500 € USD ≈ 6.231 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 21 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 chas cab unused airco ongebruikt
10
3.250 € USD ≈ 3.682 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 17 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK V21 openlaadbak unused airco ongebruikt
9
4.500 € USD ≈ 5.098 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 19 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се