Камиони DFSK

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DFSK: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа DFSK DFSK v21 pickup airco 55x op voorraad unused ongebruikt
5
преговара
Камион со рамна платформа
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK v21 open laadbak airco unused ongebruikt
9
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 16 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 DUBCAB OPENLAADBAK AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
10
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 17 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион кипер DFSK Cityhopper 3-Z. Kipper Dubbelcabine Elektrisch
15
3.900 € USD ≈ 4.238 US$
Камион кипер
Година 2014-08-15 Километража 13522 км Сила
Холандија, Rheden
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 CHASCAB AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
9
3.250 € USD ≈ 3.532 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 17 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 4X4 CHASCAB AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
10
5.500 € USD ≈ 5.977 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 11 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 DUBCAB OPENLAADBAK AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
10
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 9 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 OPEN LAADBAK AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
9
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 20 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 CHAS CAB AIRCO UNUSED ONGEBRUIKT
9
3.250 € USD ≈ 3.532 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 25 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK v21 openlaadbak unused airco ongebruikt
10
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 48 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 openlaadbak unused airco ongebruikt
9
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 19 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK v21 chascab airco unused ongebruikt
10
3.250 € USD ≈ 3.532 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 21 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 4 x 4 open laadbak unused airco ongebruikt
10
5.500 € USD ≈ 5.977 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 21 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 Chas Cab Unused Airco Ongebruikt
9
3.250 € USD ≈ 3.532 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 29 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
камион со рамна платформа DFSK DFSK V21 chas cab unused airco ongebruikt
10
3.250 € USD ≈ 3.532 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 17 км Сила 78 кс
Холандија, Monster
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се