Филтри -

Камиони DEUTZ-FAHR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DEUTZ-FAHR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер DEUTZ-FAHR MAGIRUS 6X6 KIPPER/TIPPER
32
цена на барање
Камион кипер
Година 1988-12-07 Километража 636298 км Сила 300 кс
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се