Филтри -

Камиони DAYUN од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DAYUN од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2021 Километража Сила 184 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
45.450 US$ EUR ≈ 40.050 €
Камион кипер
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.6 м³ Модел CGC-1120
Година 05/2021 Километража Сила 160 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.500 US$ EUR ≈ 40.100 €
Камион кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража Сила 160 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 150 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 184 кс
Украина, м.Черкаси
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се