Филтри -

Камиони DAYUN од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони DAYUN: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.6 м³ Модел CGC-1120
Година 02/2022 Километража Сила 160 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2022 Километража Сила 184 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2022 Километража Сила 160 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 150 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 184 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 6 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Модел Everlast
Година 01/2022 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се