Филтри -

Камиони DAYUN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DAYUN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер DAYUN CGC-1120
7
Контактирајте го продавачот
45.500 US$ EUR ≈ 38.670 €
Камион кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража Сила 160 кс
Украина, Киев
нови камион кипер DAYUN CGC-1120
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.450 US$ EUR ≈ 38.620 €
Камион кипер
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.6 м³ Модел CGC-1120
Година 05/2021 Километража Сила 160 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се