Филтри -

Камиони DAF од Унгарија

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

78 огласа: Камиони DAF од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 361000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3289 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража 446000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 11/2001 Километража 765000 км Сила
Унгарија, Bugyi
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 416000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
камион со рамна платформа DAF FA 45 VÉGLEG KIVONT камион со рамна платформа DAF FA 45 VÉGLEG KIVONT камион со рамна платформа DAF FA 45 VÉGLEG KIVONT
3
Контактирајте го продавачот
1.802 € HUF 700.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 1999 Километража 518659 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
17.851 €
Камион-контејнер
Носивост 16200 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 750606 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.045 €
Камион со церада
Носивост 13000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.0129 м³
Година 2018 Километража 703686 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.430 €
Камион-шасија
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.012902 м³
Година 2018 Километража 703686 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.350 €
Изотермален камион
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.15 м³
Година 2018 Километража 703690 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Камион платформа
Носивост 9225 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 659000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1018400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9000 кг Зафатнина 7.71 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013-06-08 Километража 151000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12150 кг Зафатнина 16.12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 186000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
50.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 17.02 м³
Година 2013 Километража 249000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион со рамна платформа
Година 1990 Километража 1200000 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2009 Километража 376000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2015 Километража 420000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2001 Километража 104000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 428000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 10/2015 Километража 187000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14500 кг Зафатнина 11.61 м³
Година 2005 Километража 510000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 637652 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12000 кг Зафатнина 9.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-10-14 Километража 468000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 20.83 м³
Година 2012 Километража 298015 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
94.500 €
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 619000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се