Филтри -

Камиони DAF од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони DAF од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2010 Километража 655000 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
49.900 US$ EUR ≈ 45.930 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni
Година 2001 Километража 360000 км Сила
Украина, Одеса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 430000 км Сила
Украина, Ровно
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.190 €
Камион со завеса
Година 2005 Километража Сила
Украина, Пирятин
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.370 €
Камион фургон
Година 2009 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
34.600 €
Камион-ладилник
Година 08/2016 Километража 531800 км Сила
Украина, Івано-Франківськ
камион кипер DAF CF 85 480
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Марка на каросерија KH-Kipper
Година 2007 Километража Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
57.200 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 435 км Сила
Украина, Якушинці
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 63.510 €
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година 2013 Километража 70600 км Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Камион кипер
Година 2004 Километража 980000 км Сила
Украина, Жовті Води
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.380 €
Камион со рамна платформа
Носивост 11500 кг Зафатнина 12 м³
Година 2011 Километража 425653 км Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Камион рол кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 415645 км Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.363 €
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Зафатнина 45 м³
Година 1987 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.900 €
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила
Украина, Запоріжжя
камион платформа DAF XF 460 FAR камион платформа DAF XF 460 FAR
2
Контактирајте го продавачот
Камион платформа
Носивост 14700 кг
Година 2016 Километража Сила
Украина, Київ
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се