Филтри -

Камиони DAF од Србија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони DAF од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2011-11 Километража 701823 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 2002-12 Километража 350821 км Сила
Србија, Шимановци
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2014-03 Километража 460000 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2010-03 Километража 408686 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 139556 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 5.95 м³
Година 2008-06 Километража 397771 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 544867 км Сила
Србија, Шимановци
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се