Филтри -

Камиони DAF од Словачка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони DAF од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража 952018 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 6/2006 Километража 834985 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 10.59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 6/2006 Километража 834985 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3
Година 5/1996 Километража 573550 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 12/2006 Километража 441345 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 12/2006 Километража 441345 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 10/2022 Километража 58 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 10/2022 Километража 58 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 4 м³
Година 4/1993 Километража 344912 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион рол кипер
Евро Euro 2
Година 4/2000 Километража 595000 км Сила
Словачка, Bratislava 3 - Nové Mesto
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се