Филтри -

Камиони DAF од Шведска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони DAF од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 16070 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ULT21SL53
Година 11/2022 Километража 750 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
DAF CF
3 ч.
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62.61 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 445730 км Сила
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 8.922 € SEK 100.000 SEK
Камион за превоз на зрна
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Örebro
Контактирајте го продавачот
аукција 6.246 € SEK 70.000 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 4160 кг Евро Euro 6
Година Километража 216123 км Сила
Шведска, Stockholm
аукција 18.740 € SEK 210.000 SEK
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 484223 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 10.800 € SEK 121.000 SEK
Камион фургон
Година Километража Сила
Шведска, Stockholm
аукција 23.380 € SEK 262.000 SEK
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 256191 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Носивост 16800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 828880 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
26.680 € SEK 299.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
57.910 € SEK 649.000 SEK
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.970 € SEK 179.000 SEK
Камион-контејнер
Година 2011 Километража 337217 км Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.833 € SEK 99.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2016 Километража 616731 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2017 Километража 529712 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција 10.710 € SEK 120.000 SEK
Камион со церада
Година Километража Сила
Шведска, Örebro
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се