Филтри -

Камиони DAF од Швајцарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Камиони DAF од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
44.500 € CHF 42.900 CHF
Камион со завеса
Носивост 14100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.31 м³
Година 2016-09-01 Километража 597500 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18540 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 443975 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015-01 Километража 141000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2014-04 Километража 620000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-10-02 Километража 493316 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 7400 кг
Година 11/1988 Километража 180692 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2014-06 Километража 386500 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 695000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 627466 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6880 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.4 м³
Година 2007-06-11 Километража 610100 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.73 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03-31 Километража 526000 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05-20 Километража 788755 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2010-04 Километража 395000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2008-07 Километража 285000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи