Филтри -

Камиони DAF од Шпанија

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

105 огласа: Камиони DAF од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража 326000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 522000 км Сила
Шпанија, Palau-solità i Plegamans
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 370000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 408000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8677 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 540000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6745 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-04-02 Километража 222000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9170 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.62 м³
Година 2015-01 Километража 136633 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 02/2012 Километража 220000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2010 Километража 810000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 53 м³
Година 2012-06 Километража 197544 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8906 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 406000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8495 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-10-16 Километража 507000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5245 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 222000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2003-07 Километража 633000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7020 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14640 кг Евро Euro 5
Година Километража 554000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 9760 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 423000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 22000 л
Година 2004-04 Километража 245000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 2001-07 Километража 180000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2003-10 Километража 663254 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
28.800 €
Камион фургон
Година 06/2012 Километража 238915 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион фургон
Година 06/2013 Километража 513249 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион фургон
Година 09/2009 Километража 553514 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион фургон
Година 06/2008 Километража 201484 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се