Филтри -

Камиони DAF од Португалија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Камиони DAF од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража 1166899 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 1997 Километража 10627 км Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2007 Километража 282388 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9445 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 627000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 26000 кг
Година 01/2010 Километража 504000 км Сила
Португалија, Nelas
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-09 Километража 536991 км Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2016 Километража 485400 км Сила
Португалија, Bidoeira de Cima
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 310000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 778564 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2006 Километража 630000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 585000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 535825 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2016 Километража 133904 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2001 Километража 525525 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Суспензија пружина/пружина
Година 2005-02-14 Километража 340262 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 06/1996 Километража 768581 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1995 Километража 693894 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 298808 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 11/1992 Километража 545665 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1988 Километража 286179 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 680451 км Сила
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се