Филтри -

Камиони DAF од Полска

Резултати од пребарување: 289 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

289 огласа: Камиони DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 944203 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
68.780 € PLN 299.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 9300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2020 Километража 310000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 12900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06 Километража 640000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
65.560 € PLN 285.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 713432 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион кипер
Година 01/1994 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/1993 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 25220 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16637 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14060 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.860 € PLN 195.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 4200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 312000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14060 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 25220 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 496000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 600000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12520 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 496000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
195.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13820 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 800 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13550 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.940 € PLN 78.000 PLN
Камион фургон
Носивост 4500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 491000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 50 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 322232 км Сила
Полска, Dębica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 11685 кг Зафатнина 24500 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2011 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 430000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
68.990 € PLN 299.900 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 246769 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
38.870 € PLN 169.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 8960 кг Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 670000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
56.360 € PLN 245.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 8215 кг Евро Euro 6
Година 11/2018 Километража 390000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 289 огласа
Прикажи
Претплати се