Филтри -

Камиони DAF од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони DAF од Летонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Камион-ладилник
Година 2014 Километража 1290000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Сила
Латвија, Gaisma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10050 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 360000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 06/2008 Километража 594000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 06/2008 Километража 594000 км Сила
Латвија, Tiraine
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се