Филтри -

Камиони DAF од Италија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Камиони DAF од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03 Километража 850000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 490000 км Сила
Италија, Piacenza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15810 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 1223600 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
DAF
37 ч.
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 19500 л
Година 11/2004 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2490 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 450000 км Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/1991 Километража 648000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 926938 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2007 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4700 кг Евро Euro 1 Зафатнина 6.48 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RIBALTABILE TRILATERALE
Година 05/1993 Километража 458000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2004 Километража 558000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 350000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 1425000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11600 кг Евро Euro 2
Година 10/1999 Километража 404000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 785000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2010 Километража 850000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2006 Километража 570000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
10.621 €
Камион фургон
Носивост 18000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1002672 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 260400 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Камион со завеса
Зафатнина 56.52 м³
Година 2017-12 Километража 525000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 4
Година 2002 Километража 560000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni Модел VERSIONE MEDIA
Година 2011 Километража 234260 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година Километража 686882 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 16400 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1999 Километража 686000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2015 Километража 700000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се