Филтри -

Камиони DAF од Хрватска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони DAF од Хрватска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 19600 кг Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 780000 км Сила
Хрватска, Rijeka
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 824000 км Сила
Хрватска, Čakovec
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник DAF 75.250
1
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9380 кг Зафатнина 33.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08 Километража 574000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина Модел Boniface mk2
Година 06/1996 Километража 76240 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9380 кг Зафатнина 33.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08 Километража 574000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се