Филтри -

Камиони DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 903 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

903 огласа: Камиони DAF од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14025 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-08-12 Километража 598000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража 504098 км Сила
Холандија, Beuningen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4930 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2006 Километража 460300 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 14160 кг Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 1420187 км Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8935 кг Евро Euro 6
Година 03/2019 Километража 987165 км Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15325 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-04-18 Километража 387111 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
88.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 14270 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 369000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2022-07-11 Километража 12583 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5805 кг Евро Euro 6
Година 08/2023 Километража 174 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5805 кг Евро Euro 6
Година 08/2023 Километража 170 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5830 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 698239 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10210 кг Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 504721 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
31.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15710 кг Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 444368 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2020 Километража 638106 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2020 Километража 638106 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13106 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-08-18 Километража 602 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02-21 Километража 93207 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 21305 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-12-03 Километража 363697 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12260 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1967-01-03 Километража 147578 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3640 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-02-04 Километража 149612 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7908 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-05-12 Километража 115041 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-04-13 Километража 202039 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5689 кг Евро Euro 6
Година 10/2016 Километража 621760 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14415 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02-21 Километража 830000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 7920 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 585432 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 903 огласа
Прикажи