Филтри -

Камиони DAF од Грција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони DAF од Грција: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Година 2001 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8590 кг Евро Euro 5
Година 07/2007 Километража 1050000 км Сила
Грција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50 €
Камион-шасија
Година 1/1973 Километража 440000 км Сила
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 04/2006 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 1 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1992 Километража 887709 км Сила
Грција, MEGALOPOLI
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5720 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-01 Километража 269579 км Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 2 Зафатнина 99.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-01 Километража 760430 км Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-10 Километража 720000 км Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се