Филтри -

Камиони DAF од Франција

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони DAF од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 359000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 409544 км Сила
Франција, Ablis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Километража 501000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 11/1990 Километража 470000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 11720 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2006 Километража 422306 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 10263 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража 694187 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2007 Километража 856000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража 475000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 362617 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2005 Километража 695000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2005 Километража 153000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2007 Километража 453000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2004 Километража 487000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2006 Километража 724000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 425000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2005 Километража 800000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 10/2003 Километража 597000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 660000 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија CIF
Година 11/2004 Километража 270000 км Сила
Франција, ROUEN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4974 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 170448 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 15860 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2007 Километража 289956 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-ладилник
Година 2005 Километража Сила
Франција, Thieux
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2017 Километража 288900 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9320 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1998 Километража 249700 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 634000 км Сила
Франција, LIMAY
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се