Филтри -

Камиони DAF од Финска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

23 огласа: Камиони DAF од Финска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
13.600 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Зафатнина 0.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 895728 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Зафатнина 0.525 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 663000 км Сила
Финска, Pori
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
73.800 €
Камион рол кипер
Носивост 15350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 526000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион-шасија
Носивост 12930 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 786000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Камион рол кипер
Носивост 14700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 815000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Камион со кука за подигање товар
Носивост 10800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 400000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
44.800 €
Камион фургон
Носивост 7820 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 188000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 498279 км Сила
Финска, Lieto
камион-контејнер DAF CF камион-контејнер DAF CF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 21700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 1339999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 2010 Километража 696000 км Сила
Финска, Orimattila
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 434000 км Сила
Финска, Siuntio
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 37.2 м³
Година 2017 Километража 355844 км Сила
Финска, Siuntio
Контактирајте го продавачот
129.900 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 158000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Зафатнина 0.525 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 667000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Камион-контејнер
Носивост 16500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 705000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Зафатнина 0.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 656000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 372000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 20420 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 579999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи