Филтри -

Камиони DAF од Чешка Република

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

57 огласа: Камиони DAF од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион со церада
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 120 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 980000 км Сила
Чехија, Fulnek
камион-ладилник DAF LF 310, EURO 6, THERMO KING T800R, 5xFOR HANDEN камион-ладилник DAF LF 310, EURO 6, THERMO KING T800R, 5xFOR HANDEN камион-ладилник DAF LF 310, EURO 6, THERMO KING T800R, 5xFOR HANDEN
3
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 744722 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.520,52 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1997 Километража 299218 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
35.164,74 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2012 Километража 487560 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
48.200 € CZK 1.150.000 CZK
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 732000 км Сила
Чехија, Benešov
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8340 кг
Година 2017-07 Километража 681000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8182 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.4 м³
Година 2015-01 Километража 433000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5845 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.98 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02 Километража 545000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.455 € Со вклучен ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 4300 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 709978 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
56.540 € CZK 1.349.000 CZK
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 450000 км Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 791000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4 Зафатнина 50.54 м³
Година 2007 Километража 859000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 52.58 м³
Година 2009 Километража 1235000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 10370 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 362285 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
39.540 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 56.56 м³
Година 2017 Километража 575321 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 991507 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 401000 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8990 кг Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 1012000 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 712657 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Изотермален камион
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2013 Километража 970000 км Сила
Чехија, Praha - Horní Počernice
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 6390 кг Евро Euro 4 Модел LHS 260.51
Година 2009 Километража 68000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 6390 кг Евро Euro 4 Модел LHS 260.51
Година 2009 Километража 68000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
29.889 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2006 Километража 679000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
35.420 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 9680 кг Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 849217 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел Meiller Kippeer F.X.
Година 08/2006 Километража 530000 км Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се