Филтри -

Камиони DAF од Бугарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони DAF од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.926,58 €
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 530000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
49.084,77 €
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 323000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8690 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-02-06 Километража 445000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-04 Километража 509000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
38.700 €
Камион кипер
Носивост 16360 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-10-10 Километража 162000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
56.190 € BGN 109.900 BGN
Камион со рамна платформа
Година 2009 Километража 572000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
35.740 € BGN 69.900 BGN
Камион кипер
Година 2006 Километража 317000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper
Година 02/2007 Километража 317677 км Сила
Бугарија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се