Филтри -

Камиони DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

169 огласа: Камиони DAF од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 3920 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 905360 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1991-01-01 Километража 12763 км Сила
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1986-01-01 Километража 50265 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1991-01-01 Километража 103966 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1991-01-01 Километража 40000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1991-01-01 Километража 40000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8760 кг
Година 01/2001 Километража 264293 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 536720 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-05 Километража 815000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1999 Километража 588000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
DAF LF55
34 ч.
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 7470 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-10 Километража 181556 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9200 кг Евро Euro 3
Година 2006-04-05 Километража 269200 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8300 кг
Година 01/1998 Километража 376000 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8400 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10.35 м³
Година 2000-08-25 Километража 313000 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5680 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2009 Километража 372819 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 01/2005 Километража 460000 км Сила
Белгија, Puurs-Sint-Amands
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 1990-01-01 Километража 58000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1990-01-01 Километража 58000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4380 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-03-03 Километража 602603 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9620 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1978-12-08 Километража 425185 км Сила
Белгија, Bree
камион кипер DAF 800 ### Tri-benne/3-way tipper### камион кипер DAF 800 ### Tri-benne/3-way tipper### камион кипер DAF 800 ### Tri-benne/3-way tipper###
3
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1987 Километража 340000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 821554 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 7770 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05-20 Километража 1047677 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 36.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 363413 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005-01-01 Километража 851406 км Сила
Белгија, Torhout
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се