Филтри -

Камиони DAF од Австрија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони DAF од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 756082 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
77.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 24858 км Сила
Австрија, Salzburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 45.86 м³
Година 2023 Километража 45 км Сила
Австрија, Klagenfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража 235965 км Сила
Австрија, Klagenfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2023 Километража 120 км Сила
Австрија, Klagenfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 44.1 м³
Година 2020 Километража Сила
Австрија, Klagenfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2023 Километража 25 км Сила
Австрија, Klagenfurt
Контактирајте го продавачот
35.200 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-01 Километража 724648 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 751146 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 420000 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04 Километража 866000 км Сила
Австрија, Gratkorn/Graz
Контактирајте го продавачот
47.988 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-03 Километража 249850 км Сила
Австрија, Rotenturm
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се