Филтри -

Камиони DAEWOO од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони DAEWOO од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
77.600 US$ EUR ≈ 75.830 €
Камион-шасија
Носивост 10290 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 9300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 10500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8780 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 10205 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25720 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.06 м³ Марка на каросерија Daewoo Модел 16m3
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29405 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.15 м³ Марка на каросерија Daewoo Модел D 20M3
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 10290 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 12630 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се