Камиони DAEWOO од Русија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DAEWOO од Русија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер DAEWOO Novus с КМУ HIAB 190TM
2
81.510 € RUB USD 6.750.000 RUB ≈ 87.910 US$
Камион кипер
Година 2014 Километража 45000 км Сила
Русија, Тверь
камион со рамна платформа DAEWOO Novus с КМУ kanglim ks3105
7
75.480 € RUB USD 6.250.000 RUB ≈ 81.400 US$
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража 60000 км Сила
Русија, Владимир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа DAEWOO Novus с КМУ Dongyang SS 6506
9
102.600 € RUB USD 8.500.000 RUB ≈ 110.700 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 25000 кг
Година 2010 Километража 14000 км Сила 420 кс
Русија, Красноярск
камион со рамна платформа DAEWOO Novus с КМУ dongyang ss1926
5
71.250 € RUB USD 5.900.000 RUB ≈ 76.840 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 15000 кг
Година 2014 Километража 90000 км Сила
Русија, Краснодар
камион со рамна платформа DAEWOO Novus с КМУ Kanglim ks1756
7
70.040 € RUB USD 5.800.000 RUB ≈ 75.540 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 150000 км Сила 340 кс
Русија, Белгород
камион платформа DAEWOO Ultra Novus с КМУ Soosan
4
95.400 € RUB USD 7.900.000 RUB ≈ 102.900 US$
Камион платформа
Носивост 20000 кг
Година 2011 Километража 145000 км Сила
Русија, Орел
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се